Ola&Damian

30 August 2018 - by: Admin - in

Blogowy sezon ślubny 2018 otwiera przesympatyczna para z goleniowski włości - Ola i Damian. Ich sesja to kwintesencja tegorocznego lata - pełnego złotego słońca. Co ciekawe, żniwa odbyły się tak szybko, że ledwo wyrobiliśmy się z polnymi klimatami. A jak wyszło... oceńcie sami ;)

Marta & Wojtek - Reportaż

22 February 2018 - by: Admin - in

Natalia & Adam

22 November 2017 - by: Admin - in

W życiu bywa tak, że już jesteśmy przekonani - to co najlepsze już za nami - a tu nagle zdarza się coś niespodziewanie pięknego... Tak właśnie było na sesji Natalii i Adama, przesympatycznej pary zakochanych po uszy nowożeńców ;) Przekonani, że warunki pogodowe nie pozwolą nam na więcej, siłą mojej perswazji niechętnie wyciągnięci nad morze, zastaliśmy przecudną tęczę. Takich zdjęć się po prostu nie zapomina, takiej pary tym bardziej :)

Marta & Maciek

18 November 2017 - by: Admin - in

Na tą sesję było kilka różnych pomysłów - w tym nawet sesja na dachu (Maciek jest kominiarzem). Skończyło się na naturalnych kadrach i wydaje mi się, że to był strzał w dziesiątkę - ja nie musiałem mierzyć się z moim lękiem wysokości ;), a delikatna sceneria zieleni świetnie wkomponowała się w styl Pary Młodej.

Paulina & Tomek

18 November 2017 - by: Admin - in

Na ten ślub czekaliśmy naprawdę długo. W końcu z Pauliną znamy się już od kilkunastu dobrych lat! Na ślubie w końcu mogliśmy się nieźle wybawić, a w prezencie postanowiliśmy spełnić marzenie Pauliny i Tomka o rustykalnym plenerze... Ciężko to nazwać pracą, bo na sesji nieźle się bawiliśmy, ale jej efekty naszym skromnym zdaniem oddają charakter szalonej miłości z nutką swojskiego romantyzmu.

Justyna & Michał - sesja

18 November 2017 - by: Admin - in

Sesja Justyny i Michała to połączenie delikatnych, naturalnych kadrów z klimatem tajemniczości, a nawet nieco mrocznych scenerii. To naprawdę ważne, by plener pokazywał różne twarze Waszej miłości i tym razem wydaje mi się, że udało się wzorowo ;)

Diana & Aigars

18 November 2017 - by: Admin - in

Ten reportaż to efekt dalekiej wyprawy na wschód, by uczestniczyć w najpiękniejszym dniu życia Diany i Aigarsa, który odbył się w Rydze. Ślub na statku i huczne wesele w Grand Hotel to pewnie marzenie niejednej pary. Łotewskie zwyczaje na każdym kroku mnie zaskakiwały, a sama Ryga zachwyciła unikatowym klimatem i przepiękną architekturą.

Marta & Marek

7 November 2017 - by: Administrator - in

Marta i Marek to pasjonaci podróży wszelakich :) Zaręczyny na Karaibach, miesiąc miodowy na Filipinach, a wcześniej wiele innych ciekawych wypraw. Ich sesja ślubna musiała być oryginalna... Sami zobaczcie!

Arleta & Tymon

7 November 2017 - by: Administrator - in

Arleta i Tymon na każdą sesję mieli konkretny pomysł. Zaczęło się oryginalną miejscówką sesji narzeczeńskiej, a skończyło ślubnym plenerem w Poczdamie. Z taką parą sesja sama się robi, a nasze trio oryginalnych imion zgrało się doskonale ;)